Hlavní účetní

V současné době hledáme do našeho týmu zodpovědnou, pečlivou a optimisticky naladěnou osobnost na obsazení pozice:

HLAVNÍ/SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

Vedení kompletní účetní agendy společnosti:

  • kontrola pořizovaných prvotních účetních dokladů
  • kontrola a zadávání účetních předkontací
  • kontrola evidovaných přijatých i vydaných faktur
  • kontrola vedení evidence pohledávek a závazků, účtování zápočtů
  • kontrola evidence pokladen
  • zpracování interních dokladů
  • vedení evidence majetku
  • zpracování/kontrola měsíční uzávěrky, sestavení roční účetní závěrky
  • zpracování/kontrola výpočtu daní včetně předání úřadům státní správy, spolupráce s nimi
  • vedení menšího týmu (2-4 kolegové)
  • koordinace účetních procesů, metodika, controlling

Požadujeme:

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • znalost práce na PC
  • praxi v oboru
  • znalost legislativy
  • minimálně středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru

Nabízíme:

  • HPP
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • internet + telefonní linka domů, mobilní telefon, nákup HW a SW se slevou
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na dopravu

Nástup ihned nebo po domluvě.

Pracoviště: Kloknerova 2249/9, 148 00 Praha 4 (budova Peugeot Federal Cars ,v blízkosti metro C - Chodov, parkování před budovou)