Telefon

Internet

Společnost Coprosys a.s. je vlastníkem kompletního operátorského zázemí pro poskytování profesionálních telekomunikačních služeb, díky čemuž můžeme zákazníkům nabídnout moderní technologie tohoto oboru.

Jako poskytovatel si zachováváme pečlivý osobní přístup, kdy každému z Vás navrhneme individuální řešení dle jeho potřeb a možností.

VOIP – služby telefonování přes internet přináší výrazné úspory pro volání do zahraničí i v rámci České republiky.
Nízké ceny nejsou podmíněny objemem volání. Připojíte-li se k síti Coprosys a.s. voláte několikanásobně levněji než přes mobilní operátory nebo pevnou linku. Tuto službu naši zákazníci používájí z několika důvodů. Mezi hlavní patří ochota ušetřít peníze na hovorů do zahraničí. Na rozdíl od skype jsme česká firma s lokální technickou podporou.

Volání pomocí IP adaptéru ještě donedávna telefonní síť a IP-sítě existovaly prakticky nezávisle na sobě a využívaly se pro růžné účely. Telefonní sítě se využívaly pro přenos hlasové informace a IP-sítě pro přenos dat. Technologie IP-telefonie spojuje tyto dvě sítě prostřednictvím přístroje, kterému se říká gateway nebo VOIP adapter. Jde o přístroj, do něhož se z jedné strany zapojí obyčejný analogový telefon, a z druhé Internet.